چه کفشی را با چه لباسی بپوشیم؟ | ست کردن کفش با لباس

اصول اولیه ای در استفاده از کفش ها , ست کردن کفش با لباس وجود دارد که حتما همه ی دختران و بانوان باید ازآن اطلاع داشته باشند و انتخابی صحیح داشته باشند. من ادمین کتونی 6040 سعی میکند در این مقاله مواردی رو در مورد نکات ست کردن کفش برایتان توضیح دهم.استایل تان زمانی شیک و کامل می شود که شما بدانید هر کفشی را با چه لباسی هماهنگ و ست کنید، مدل و رنگ کفش تان باید متناسب با مدل و رنگ لباس تان باشد به این ترتیب شما استایلی بی عیب و نقص خواهید داشت.

شال و روسری از متنوع ‌ترین اکسسوری ‌هایی هستند که می‌ توانید انتخاب کنید.برای خواندن نکات مهم در خرید شال و روسری اینجا را کلیک کنید.
انواع کفش:

کفش کتانی
بوت و چکمه
صندل
پاشنه بلند جلو باز
پاشنه بلند جلو بسته
پاشنه کوتاه

ست کردن کتانی

کتانی یکی از ضروریات داشتن تیپ اسپرت و ورزشی است، خانم ها و آقایان در سنین مختلف به پوشیدن کتانی علاقه دارند و این روزها کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که به پوشیدن کتانی علاقه نداشته باشد.کاربرد اصلی کتانی در ورزش و به همراه شلوار های اسلش،شلوارهای ورزشی، کتان و جین یا استرچ های تنگ است.
ست کردن بوت و چکمه

با دیدن چکمه ها اولین چیزی که به ذهنتان می آید فصل زمستان است. در حالی که شما در طول پاییز هم میتوانید از این ها استفاده کنید. چکمه ها در انواع پاشنه دار و اسپرت وجود دارند که انواع آن ها را می توان با شلوار چرم، شلوار جین, شلوار اسکینی و لگ ست کنید. برای خوشتیپی در زمستان پوشیدن بوت و چکمه یکی از ضروریات محسوب می شود و شما باید بدانید آن را با چه چیزی ست کنید.
ست کردن صندل

صندل های بدون پاشنه و تابستانی را می توانید در مهمانی ها با انواع شلوار و دامن ست کنید همچنین برای استریت استایل میتوانید صندل ها را با شلوار جین و کتان ترکیب کنید.شلوارک های کوتاه جین، دامن های کوتاه یا بلند تابستونی و پیراهن هایی که تا روی زانو هستند از بهترین گزینه های ست کردن با این صندل هااست.
کفش های پاشنه بلند جلو باز

مهمترین نکته در استفاده از کفشهای پاشنه بلند جلوباز این است که به یاد داشته باشید حتما باید با پاهای برهنه و بدون جوراب از انها استفاده کرد. پوشیدن این کفش ها با لباس های کوتاه یا لباس هایی که تا روی زانو هستند و همراه شلوار تنگ و تاپ و تونیک بسیار مناسب هستند.این مورد یکی از کاربردی ترین نکات ست کردن کفش با لباس است که شاید کمتر کسی در مورد آن چیزی بداند.
کفش های پاشنه بلند جلو بسته

این کفش ها مدل های متنوعی دارد.مدل های پاشنه بلند جلو بسته از شیک ترین و بهترین انتخابها برای موقعیت های مختلف است .داشتن یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی برای هر خانومی ضروری است.این نوع کفش با انواع لباس ها از جمله شلوار، دامن های کوتاه و بلند، لباس های رسمی و مدل های مختلف پیراهن های مجلسی قابل ست شدن هستند. برای لباس های کوتاه با جوراب یا بدون جوراب هم بسیار مناسب هستند. در زمستان به همراه پالتوی خز و شلوار جین تنگ از این مدل کفش استفاده کنید.
کفش های پاشنه کوتاه

اگر چه با پوشیدن کفش های پاشنه بلند اندام شما جلوه زیباتری پیدا می‌کنه و استایل شما ظریف‌تر و زنانه‌تر به نظر میاد. اما راه رفتن با آنها برای هر کسی ساده نیست. اگه شما از اون دسته افرادی هستید که با پوشیدن کفش های پاشنه بلند مشکل دارند بهترین گزینه برایتان پاشنه های کوتاه است که به مراتب راحت تر هستند. بهترین گزینه ی استفاده از کفش های پاشنه کوتاه پوشیدن آنها با لباس های اداری است.در این مقاله اصول کلی ست کردن کفش با لباس زنانه و نکات ست کردن کفش را به شما آموزش دادیم .

admin
ارسال دیدگاه